אודות

בואו שמעו על החברה שלנו

בריכה היא הדרך הכי טובה לנצל את חלל החוץ של הבית. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין סוגים שונים של בריכות, איך בוחרים את הבריכה המתאימה וכמה יעלה להקים ואז לתחזק אותה

בריכות שחייה הן חלק בלתי נפרד מסגנון החיים בישראל. בגלל שאנחנו נמצאים במדינה עם אקלים חם וים תיכוני, כמעט לכל אורך השנה אפשר ליהנות מלפחות כמה ימים של שכשוך בבריכה. יתרה על כך, כיום זמין וזול מאי פעם להקים סוגים שונים של בריכות שחייה ולהרוויח עוד שורה ארוכה של יתרונות. בריכת שחייה משפרת את איכות החיים ומשביחה את ערך הנכס. היא מבטיחה שעות של הנאה לכל בני המשפחה, מתאימה לכל מי שאוהבים לארח וחוסכת את הצורך במנוי לחדר כושר או לבריכה העירונית. מעבר לכך, יש סוגים שונים של בריכות גלישה ודגמים של בריכת שחייה בטיחותית גם לילדים או לפעוטות.

איך בוחרים את הבריכה המתאימה?

ההבדל בין כל סוג של בריכת שחייה בא לידי ביטוי בגודל, במפרט ובאופן שבו בונים אותה. אפשרות אחת למשל היא להשקיע בתהליך של בניית בריכות שחייה ולחפור עבורן מקום ייעודי בגינה, מה שבדרך כלל מתאים עבור בריכות בטון. לעומת זאת, אפשרות אחרת שלא דורשת בניית בריכה היא לבחור דגם עילי שניתן להרכיב לבד.

כמו כן, יש להשוות בין בריכת סקימרים לבין בריכת נוי וניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי הקמת בריכות שחייה לפי דרישות מיוחדות. בשביל לבחור את הבריכה המתאימה, מגדירים את התקציב הרלוונטי ואז מוודאים היתכנות מול בעלי מקצוע.

איזה בריכה אפשר לבנות בכל גינה?

לא כל בריכה אפשר לבנות בכל גינה. גודל הגינה קובע לדוגמא את המידות של הבריכה, אך צריך להביא בחשבון את הגישה אל מערכות חשמל, אינסטלציה וכן הלאה. בנוסף, צריך לבנות בריכה שתאפשר להשתמש בגינה או בחצר באופן בטיחותי גם עבור בית עם ילדים. ברוב המקרים, אפשר לעשות את זה רק אם בונים גדר סביב הבריכה או משתמשים בפתרונות נשלפים.

בסופו של דבר, בריכת שחייה בבית דורשת השקעה אך היא שווה את המאמץ. אם בונים בריכה איכותית וגדולה שמאפשרת לנצל את הפוטנציאל של הגינה, מרוויחים באופן מיידי את השיפור באיכות החיים. לאחר מכן, ניתן להשתמש בבריכה לזמן איכות עם המשפחה והחברים וגם להרוויח את העלייה בערך הנכס. אלו יתרונות משמעותיים של הבריכה וסיבה טובה לבנות אותה.

דילוג לתוכן